Na wczasy jeździ się zwykle nad morze. Teraz można się nie tylko opalać i spędzać czas na plaży, ale również uczyć się języka angielskiego. To ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią robić wiele rzeczy naraz. To również szansa na poznanie interesujących ludzi w swojej kategorii wiekowej.

Nauka angielskiego w Bournemouth to idealna propozycja dla dzieci i młodzieży. Kurort nadmorski oferuje wiele interesujących zajęć w pobliżu morza, dlatego też kurs języka angielskiego może być czystą przyjemnością. Tym bardziej, że szkoła językowa znajduje się w cichej dzielnicy, co sprzyja nauce i zawieraniu nowych kontaktów. Placówka jest położona blisko centrum i największych atrakcji kurortu.

Dzieci i młodzież mogą na takim kursie nie tylko poszerzyć zakres wiedzy z języka angielskiego, ale również nieco się usamodzielnić. Zakwaterowanie znajduje się bowiem u rodzin goszczących, skąd codziennie uczniowie są odwożeni i przywożeni autobusem szkolnym. Niezależnie zaś od tego, czy dzieci przebywają na terenie placówki, czy też znajdują się poza nią, szkoła gwarantuje pełne bezpieczeństwo i opiekę przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Na obozie językowym dzieci zostaną przydzielone do grupy, która będzie najbardziej odpowiednia pod względem znajomości języka angielskiego. Szkoła oferuje nauczanie na każdym poziomie zaawansowania. Szczególnie zaś kładzie się tutaj nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności językowych, w tym na porozumiewanie się po angielsku. Sprzyja ku temu zarówno atmosfera, jak i doświadczona kadra wykładowców – nauczyciele są pełni pasji i uczą języka poprzez różnego rodzaju gry i zabawy, dlatego lekcje nigdy nie są nudne.

Cavendish School of English to placówka, która utrzymuje wysoki standard nauczania, a jednocześnie jest miejscem, gdzie można uczyć się języka angielskiego przez cały rok. Podczas letniego pobytu dzieci i młodzież uczą się języka angielskiego od poniedziałku do piątku. W ciągu tygodnia odbywa się 22,5 lekcji, a każda z nich trwa 40 minut. W jednej międzynarodowej grupie jest maksymalnie 15 uczniów, więc każdemu dziecku poświęca się tutaj uwagę.