Fatix to rozwijająca się od 15lat firma oferująca profesjonalne tłumaczenia o najwyższej jakości. Realizujemy zlecenia zarówno osób prywatnych, jak i dużych firm z różnych branż. Nasza praca została doceniona, a biuro posiada niekwestionowany prestiż. Biuro tłumaczeń Fatix w Krakowie otwiera się na Państwa oczekiwania. 

 

Kraków – miasto rozwoju

 

  Kraków to cudowne miasto, które przyciąga jak magnes zarówno Polaków jak i cudzoziemców. Daje wiele możliwości nauki, rozwoju, pracy i inwestycji. Na każdej ulicy słychać różne języki, obywatele wielu krajów żyją razem, współpracują i działają. Dlatego też biuro tłumaczeń Kraków wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom przedsiębiorców i osób prywatnych. Profesjonalne tłumaczenia są potrzebne na każdym kroku, a my je zapewniamy.  Miasto wielu możliwości musi mieć tłumaczy o odpowiednich umiejętnościach. 

 

Profesjonalizm i najwyższa jakość w dobrej cenie

 

Wspólne interesy, praca, wystawy artystyczne, naukowe konferencje – te wszystkie działania odbywają się w międzynarodowym środowisku. W związku z tym rzetelne tłumaczenia są bezcenne. Nie zawsze wystarczy komunikatywna znajomość języka obcego. Niekiedy potrzeba przysięgłego tłumaczenia, innym razem konieczne jest poświadczenie dokumentów lub tłumaczenie podczas spektakularnej konferencji dla obywateli wielu krajów. Biuro tłumaczeń Fatix w Krakowie jest gotowe podjąć się każdego wyzwania. Profesjonalne, rzetelne i terminowe wykonywanie pracy to nasz priorytet. Oferujemy tłumaczenia ogólne i specjalistyczne z różnych dziedzin i w wielu językach.