Nauka języka angielskiego w wakacje? To idealny wybór dla młodych ludzi, chcących rozwijać swoje zainteresowania. Obóz językowy zapewnia wiele atrakcji, a poznawanie nowych zwrotów i słówek przychodzi o wiele łatwiej, niż w tradycyjnej szkole.

Wyjeżdżając nad morze do Eastbourne można poczuć się jak na wakacjach. Bliskość plaży i najbardziej słoneczny zakątek w Anglii sprawiają, że młodzi ludzie codziennie pełni energii stawiają czoła nowym wyzwaniom. Atrakcji tutaj nie brakuje, a dzieci i młodzież pozostają cały czas pod okiem opiekunów, dlatego też wszystkie zajęcia jakie się odbywają na obozie językowym są zupełnie bezpieczne.

Jest to idealny kurs językowy dla dzieci w wieku od 12 do 17 lat. Zajęcia odbywają się w małych międzynarodowych grupach, maksymalnie do piętnastu uczniów w jednej. Dzięki temu można liczyć na wysoką jakość prowadzonych zajęć, a także na to, że dzieci szybko zintegrują się ze swoimi rówieśnikami. Szkoła jest wyposażona w cztery sale do nauki, w tym w dwie integracyjne, co sprawia, że zajęcia są dobrze zorganizowane i dają w krótkim czasie zadowalające rezultaty.

Szkoła językowa znajduje się w centrum miasta, dlatego w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne rozrywki, obiekty sportowe, czy miejsca rekreacyjne. Uczniowie pomimo codziennych zajęć bez trudu będą mogli wybrać się na plażę, pozwiedzać tutejsze atrakcje i przede wszystkim wykorzystywać zdobyte umiejętności językowe w praktyce.

Młodzi ludzie mogą uczestniczyć albo w kursie standardowym (20 lekcji w tygodniu), albo w intensywnym (30 lekcji w tygodniu). Każda lekcja trwa 45 minut, a na czas trwania kursu dzieci otrzymują niezbędne materiały dydaktyczne, mają też do dyspozycji darmowy internet Wifi. Wszystko to sprawia, że ani przez chwilę dzieci nie będą miały sposobności, by zatęsknić za domem. Szereg atrakcji i doskonała kadra wykładowców zapewnią zorganizowany plan zajęć. Dzieci na czas trwania kursu będą przebywać albo w szkolnym kampusie, albo u rodziny goszczącej, co pozwoli im zetknąć się z zupełnie inną kulturą i zwyczajami.